Post title getting code

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Село Новомихайлівка Мар’їнського району, де проживає 1 495 людей, розташоване на відстані 9 км від лінії розмежування та не раз потрапляло під обстріли.

На території населеного пункту є 2 свердловини, з яких тільки одна є діючою, але й та не розрахована на забезпечення людей питною водою через невеликий дебіт. Інша не працюж через засмічення, більше того – вже не підлягає відновленню. 

Щоб налагодити водопостачання в с. Новомихайлівка, спеціалісти ADRA Ukraine відвідали село та після обстеження території визначили місце буріння нової свердловини, де вже йдуть роботи з розвідки родовищ підземних вод.

Буріння нової свердловини здійснюється у рамках проекту “Вдосконалення умов у децентралізованій системі водопостачання у Волноваському районі, Нікольському районі, Мар’їнському районі та Мангуському районі Донецької області”, який реалізовує ADRA Ukraine у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1221″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1222″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row]

Опубліковано: 17.08.2018

Інші новини:

Інші новини: