Категорія: НовиниОпубліковано: 22.04.2022

Post title getting code

Щоденно команда ADRA Ukraine реалізує допомогу за декількома напрямками, а саме: евакуює, надає продукти харчування, фінансову та інформаційну підтримку.

Цього тижня відбулась евакуація мешканців смт Велика Новосілка Донецької області. Серед евакуйованих є діти, люди похилого віку, а також люди з інвалідністю. Станом на сьогодні вдалося вивезти до більш безпечних місць близько 842 особи, проте з кожним днем їх кількість збільшується.

З одного зі складів ADRA Ukraine завантажили та передали гуманітарну допомогу в 4 хаби Закарпатської, Чернігівської та Київської областей. Загалом за тиждень зусиллями ADRA надали допомогу 793 особам в 4 населених пунктах.

В рамках проєкту Hope for Ukraine за підтримки телеканалу «Надія» в місто Чернігів та Чернігівську область автобусом завезли продукти харчування, їх розфасували та роздали тим, хто потребує. У понад 100 пакунків помістили курятину, крупи та овочі. Сім’ям з маленькими дітьми надали підгузки та дитяче харчування.

Також завдяки проєкту пакунки з продуктами та засобами гігієни доставили й на територію Полтавської області. Волонтери побували в більш ніж 10 селах, де надали допомогу 150 особам.

Продовжуємо підтримувати тих, хто потребує, необхідним та змінюємо світ на краще!

Інші новини:

Інші новини: