Категорія: НовиниОпубліковано: 20.06.2022

Post title getting code

Чотирнадцятого та п’ятнадцятого червня відбулися перші рейси соціальних маршрутів у Лозівській громаді Харківської області та Новоолександрівській громаді Запорізької області. Маршрути були запущені у межах проєкту ADRA Ukraine, реалізованого у співпраці з Ukraine Humanitarian Fund. У Лозівській громаді вони охоплюють 48 населених пунктів, у Новоолександрівській — два віддалених села.

З початком повномасштабних бойових дій у лютому 2022 року більшість населених пунктів у зазначених громадах опинилися без транспортного сполучення. Причиною стали обстріли, паливна криза та дефіцит коштів у бюджетах громад. Олександр Корнієнко, голова селища Новоолександрівка, каже: «Завдяки цим маршрутам ми можемо вирішити безліч соціальних питань — наші бабусі та дідусі будуть відвідувати лікарів; молодь та переселенці зможуть оформити документи, зайти до магазинів, аптек. Ми дуже вдячні ADRA Ukraine за таку можливість, для нашої громади це просто ковток свіжого повітря».

«Ми живемо в селі Плисове, пенсія у нас — дві триста. Машину найняти, щоб доїхати до Лозової — тисяча двісті. А автобуса до нас немає. Зараз ми скористалися соціальним рейсом, тож дуже дякуємо ADRA Ukraine за те, що таке добре діло зробили», — ділиться думками мешканка Лозівської громади Ніна Павлівна.

Станом на 17 червня 2022 року ADRA Ukraine забезпечує безперебійне курсування двадцяти шести соціальних маршрутів у п’яти громадах Донецької, Запорізької та Харківської області. З лютого 2022 року в межах проєкту до безпечних місць евакуювали 2 852 особи, доступ до життєво необхідної інфраструктури надали 2 775 особам.

Інші новини:

Інші новини: