Категорія: НовиниОпубліковано: 26.10.2017

Post title getting code

Майже мільйон гривень вартує реалізація проекту “Надання матеріалів та обладнання для підготовки до зими в соціальні установи 15-кілометрової зони уздовж лінії розмежування в Донецькій області”, що триватиме впродовж двох місяців – до 16 грудня 2017 року.
Часті і непередбачувані спалахи боїв тривожать жителів сходу вздовж контактної лінії. Саме ці території є найбільш складними для проживання – економічні проблеми, відсутність газопостачання, води, електрики. Це перешкоджає мешканцям прифронтових поселень отримувати якісні послуги у соціальних установах.

Також синоптики передбачають в Україні довгу, сувору зиму. Місцеві органи влади не в змозі забезпечити теплі умови в соціальних установах через брак фінансування (як непрямий наслідок конфлікту).

В рамках проекту завдяки програмі “Підготовка до зими” (Winterization) в дитячі садки, школи та медичні заклади, що розташовані вздовж лінії розмежування, буде надано радіатори опалення, електричні обігрівачі, водонагрівачі та генератори. Всього планується охопити п’яту частину соціальних установ з двох сотень, які розташовані в 15-кілометровій зоні уздовж лінії розмежування, і тим самим забезпечити безпечний та зручний доступ до них самими найбільш уразливими групами населення.

Ця програма реалізовується Благодійною організацією «Благодійний фонд «Адвентистське агенство допомоги та розвитку в Україні» (ADRA Ukraine) за сприяння та підтримки Всесвітнього дитячого фонду ООН UNICEF.

Інші новини:

Інші новини: