Категорія: НовиниОпубліковано: 28.08.2018

Post title getting code

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Сьогодні стартував наш 11-й маршрут соціального автобуса для людей, які проживають у 5-ти кілометровій зоні вздовж лінії розмежування.

Тепер близько 550 жителів чотирьох сіл Ясинуватського району щовівторка та щоп’ятниці можуть безкоштовно їздити до адміністративних та соціальних служб, магазинів, ринків, банкоматів у смт. Очеретиному або у м. Авдіївці. 

  • – Маршут щовівторка:

с. Веселе – с. Кам’янка – с. Новоселівка-2 – с. Красногорівка – смт. Очеретине

Відправлення з с. Веселе о 6:15.
Відправлення з смт. Очеретине о 14:00.

  • – Маршут щоп’ятниці:

с. Веселе – с. Кам’янка – с. Новоселівка-2 – с. Красногорівка – м. Авдіївка

Відправлення з с. Веселе о 7:50.
Відправлення з м. Авдіївка о 12:00.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1259″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]До речі, до початку серпня транспортну допомогу зазначеним населеним пунктам надавали наші партнери, але із завершенням проекту, люди знову могли залишитися без транспорту.

У Ясинуватській РДА Донецької області запевнили, що пасажирам соціального автобуса від ADRA Ukraine буде створено «зелений коридор» у всіх державних службах. Таким чином, люди встигатимуть вирішувати свої нагальні проблеми до відправлення автобуса у зворотньому напрямку.

Попередньо записатися на поїздку можна у диспетчера, контакти якого можна знайти на оголошеннях по місцях або у місцевих органів влади.

Допомога надається в рамках проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України”, який реалізовує ADRA Ukraine та ADRA Deutschland за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Інші новини:

Інші новини: