Категорія: НовиниОпубліковано: 12.06.2018

Post title getting code

Цього села, яке розташоване за 1 км від лінії розмежування, немає на жодній карті. Його мешканці кажуть, що назву “Піски-2” придумали самі.

Незважаючи на постійні “прильоти” боєприпасів, тут досі мешкає 59 осіб, здебільшого похилого віку. Тепер всі вони мають змогу їздити до райцентру, м. Бахмут, на нашому безкоштовному автобусі. Поки що транспорт курсуватиме 1 раз на місяць – після отримання пенсії. За словами жителів “неіснуючих” Пісків-2, частіше добиратися до “цивілізації” їм наразі не потрібно.

У перший день соціальний автобус перевіз 14 пасажирів. За попередньою домовленістю виїзд з Пісків-2 о 7:00 та назад з м.Бахмут – о 12.00.

Керівництво Бахмутської райдержадміністрації вкотре проявило свою готовність надавати допомогу мешканцям важкодоступних населених пунктів під час їхнього перебування у райцентрі.

Нагадаємо, що безкоштовні перевезення можливі в рамках проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України”, який реалізовує ADRA Ukraine та ADRA Deutschland за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Інші новини:

Інші новини: