Категорія: НовиниОпубліковано: 25.07.2018

Post title getting code

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Соціальний автобус розпочав курсувати за ще одним маршрутом: с. Невельське – м. Селидове. Відправлення з с. Невельське о 7:00, повернення з м. Селидове о 12:00.

Тепер 40 жителів с. Невельського можуть двічі на місяць безкоштовно подорожувати до найближчого міста – Селидового, аби вирішувати свої соціальні, адміністративні та інші важливі для життя питання. Допомагати їм робити це поза чергою на наше прохання погодилися посадові особи міськвиконкому. Необхідну підтримку пасажирам автобуса також пообіцяли у міському центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Безкоштовні перевезення можливі в рамках проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України”, який реалізовує ADRA Ukraine та ADRA Deutschland за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1146″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1149″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row]

Інші новини:

Інші новини: