Категорія: НовиниОпубліковано: 17.05.2024

Post title getting code

У стінах Київського міського центру зайнятості 16 травня відбулася подія, спрямована на підтримку громадян, які прагнуть професійного зростання та розвитку. Київський центр зайнятості та благодійна організація ADRA Ukraine підписали меморандум про співпрацю, який відкриває нові можливості для українців, що потребують перекваліфікації.

Основна мета угоди – взаємодія та координація, які спрямовані на створення гарантій соціального захисту та комплексне вирішення завдань, повʼязаних з регулюванням зайнятості та соціальним захистом населення. Спільними зусиллями планується спрямовувати людей, що звертаються до благодійної організації ADRA Ukraine по допомогу, на центри навчання або перекваліфікації, забезпечуючи їх необхідними навичками та знаннями.

Особлива увага в межах цієї співпраці буде приділятися внутрішньо переміщеним особам, які зараз перебувають на території міста Києва, та демобілізованим військовим. Завдяки цій ініціативі безробітні та ті, хто бажає змінити професію, отримають нові шанси на успіх і повернення до мирного життя з гідною працею.

За словами сторін, що підписали документ, «ця ініціатива має надзвичайне значення, особливо в умовах сучасних викликів на ринку праці. Це яскравий приклад того, як об’єднані зусилля державних та благодійних організацій можуть змінити життя багатьох українців на краще».

Інші новини:

Інші новини: