Post title getting code

Цього тижня у межах проєкту Hope for Ukraine продукти харчування отримали переселенці, що перебувають у місті Луцьк та навколишніх селах, а також у Вінницькій області у селах Василівка, Красне та Нове місто. У Кривому Розі волонтери проєкту організували свято для дітей переселенців, які наразі тимчасово проживають у місті. Окрім розваг, діти переселенців з Донецька, Луганська, Харкова, Миколаєва, Херсона та інших міст отримали солодощі та невеличкі приємні подарунки. Триває продовольча допомога на Херсонщині, де зараз відбувається справжня гуманітарна катастрофа. Окрім міста Херсона, продовольчі набори отримали мешканці одного з селищ поблизу.

Українські громадяни отримують психологічну підтримку від АDRA Ukraine. Компетентні психологи надають допомогу під час групових занять, індивідуальних консультацій для дорослих та дітей, психологічного супровіду.

Понад п’ять областей отримали свіжий хліб за підтримки WFP та ADRA Ukraine. За останніми даними, видали 495 000 буханок хліба. Продовольча допомога цього тижня вирушила одразу в декількох напрямках: вантаж з продуктами харчування та засобами гігієни направили до міста Мар’їнки Донецької області, а також в Одеську область для переселенців з Миколаєва, які там зараз перебувають. За підтримки проєкту «ADRA Network» 182 сімейні набори вирушили до міста Чернігів, 120 наборів – до міста Бровари, 1 320 – до міста Вінниця, де також знаходиться велика кількість переселенців.

Продовжує діяти евакуаційний напрям: за підтримки ADRA Czech Republic триває евакуація з гарячих точок на Донеччині. Проєкт соціального транспорту та евакуації за підтримки UHF здійснює допомогу в напрямках: північний схід, схід, південний схід, південь. Загальна цифра евакуйованих та перевезених осіб сягнула позначки більш ніж 2 400 осіб.

Опубліковано: 27.05.2022

Інші новини:

Інші новини: