Категорія: НовиниОпубліковано: 19.07.2018

Post title getting code

Наш соціальний автобус розпочав курсувати за ще одним маршрутом: с. Тарамчук – с. Парасковіївка – м. Мар’їнка – м. Курахово

Із 2014 року до села з обмеженим доступом Тарамчук, де сьогодні проживає 42 людини та с. Парасковіївки, у якій мешкає всього 27 осіб, не їздив жоден громадський транспорт. Аби дістатися до хоча б якоїсь інфраструктури люди за значні кошти винаймали транспорт в своїх односельців. Ця «послуга» користувалася значним попитом, адже у селах немає ані аптек, ані магазинів.

Перший заступник голови Мар’їнської РДА Збицька Тетяна Миколаївна продиктувала нашим пасажирам номери телефонів, за яким вони можуть перед поїздкою розповісти про свої проблеми задля їхнього оперативного вирішення по приїзді в місто.

Тепер мешканці Тарамчука та Парасковіївки можуть абсолютно безкоштовно двічі на місяць подорожувати до м. Мар’їнки та м. Курахово. Соціальний автобус вирушає з Тарамчука о 7:00 та їде у зворотньому напрямку з м. Курахово о 12:00 кожного третього та четвертого четверга місяця.

Допомога надається в рамках проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України”, який реалізовує ADRA Ukraine та ADRA Deutschland за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

Інші новини:

Інші новини: