Категорія: НовиниОпубліковано: 02.03.2018

Post title getting code

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Тренінг “Фандрейзинг” – уже четвертий в рамках проекту “Посилення менеджменту, фандрейзингу та комунікації громадянського суспільства в Україні”, який реалізовується за фінансування програми Вишеградського фонду та уряду Нідерландів.

“Просиш гроші – отримуєш пораду, просиш пораду – отримуєш гроші” – перше правило, яким тренери охоче поділилися з учасниками тренінгу. Ян Крупа та Ольга Нікольська – майстри фандрейзингу із Чеської Республіки, які протягом 2,5 днів навчали правильно збирати кошти та розповіли де їх шукати.


5 секретів від Ольги Нікольської:

  1. Люди дають людям для людей
  2. Вірте в те, що робите
  3. Нема стосунків – нема грошей
  4. Говоріть зрозумілою мовою
  5. Не завжди “ні” означає “ні”

5 секретів від Яна Крупи:

  1. Просіть, просіть і ще раз просіть
  2. Говоріть впевнено
  3. Фандрейзинг – це не про гроші, а про людей
  4. Не ходіть на зустрічі поодинці
  5. Не забудьте сказати “Дякую”

Нагадуємо, що “Фандрейзинг” – четвертий тренінг у рамках проекту “Посилення менеджменту, фандрейзингу та комунікацій громадянського суспільства в Україні”, який реалізовує 5 партнерських організацій – ADRA Slovensko, ADRA Chekh Republic, ADRA Ukraine, Polish Medical Mission та Hungarian Baptist Aid – за фінансування програми Вишеградського фонду та уряду Нідерландів.

Наступний тренінг в рамках проекту – “Робота з волонтерами” – проходитиме з 27 по 29 березня 2018 року в Краматорську. Зареєструватися можна до 12 березня за посиланням.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Інші новини:

Інші новини: