Post title getting code

Запрошуємо зацікавлених постачальників / кандидатів до участі в процедурі закупівлі відповідних послуг.

БО “БФ “АДРА УКРАЇНА” має намір обрати компетентну будівельну організацію з належним технічними, фінансовими та організаційними можливостями для проведення ремонтно-відновлювальних робіт у освітніх будівлях, та укриттях. Обраний Підрядник несе відповідальність за здійснення відновлювальних робіт шкільних навчальних закладах в різних населених пунктах Миколаївської області, відповідно до тех. опису, тех. специфікацій та дефектних актів.

№ Об’єкта Найменування Адреса Клас
1 Снігурівський будинок творчості дітей та юнацтва Снігурівське ОТГ, м. Снігурівка, вул. Суворова 116 Укриття та загально-будівельний
2 Середня загально-освітня школа Березнегуватське ОТГ, с. Широке, вул. Садова 36 Укриття
3 Снігурівський ліцей №3 Снігурівська ОТГ, м. Снігурівка, вул. Чайковського 55 Загально-будівельний

1. Усі послуги призначені для гуманітарного проєкту в межах “РСІМ – Реконструкція соціальної інфраструктури в Миколаївській області”, що здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Данії (DANIDA).

2. Запропоновані ціни має бути вказано лише в гривнях (грн).

3. Метод оцінки передбачає відбір на основі якості та витрат. Для оцінки пропозицій використовується двоступенева процедура: технічна оцінка та фінансова оцінка.

4. Усі пропозиції, складені українською та / або англійською мовою, необхідно доставити у вказаний нижче офіс до 18:00, 11 квітня 2024 року. Пропозиції, надані після вказаного терміну, буде відхилено. Будь-які питання щодо цього тендера можна надсилати в письмовому вигляді електронною поштою до 18:00, 03 квітня 2024 року.

5. Тендерні заявки буде відкрито за вказаною нижче адресою у вказаний у тендерному досьє час. Учасники тендера або їх уповноважені представники можуть бути присутніми під час відкриття тендерних заявок.

Тендерна документація буде доступна з 21 березня 2024 р. до 11 квітня 2024 року. Зацікавлені Учасники тендера можуть безоплатно отримати тендерне досьє українською та англійською мовами в Організації-замовника надіславши запит на електронну пошту tender@adra.ua або за посиланням RFP2024-003.

Опубліковано: 21.03.2024

Інші тендери:

Інші тендери: