Категорія: НовиниОпубліковано: 18.08.2023

Post title getting code

Безкоштовні евакуаційні рейси з м. Одеси до кордону з Молдовою, організовані ADRA Ukraine у межах проєкту LEAP за підтримки Уряду Канади, відбуваються щопонеділка і щочетверга. Так, 14 і 17 серпня ними скористалися по 13 осіб, що належать до вразливих категорій: переселенці, матері з дітьми, матері-одиначки, вагітні жінки, пенсіонери, люди з інвалідністю, особи, які за медичними показниками потребують допомоги в більш безпечному місці.

Евакуаційним транспортом з Одеси користуються не лише одесити, а й мешканці інших міст України. Так, жителі Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Херсона, Миколаєва мають змогу подати заявку до ADRA Ukraine на безкоштовне перевезення з цих міст до Одеси, а від неї вже евакуюватися в інші країни. Волонтери організацій, що є партнерами ADRA Ukraine, в Одесі безкоштовно допоможуть з тимчасовим розміщенням до найближчої дати виїзду. Від українського кордону є змога безкоштовно виїхати до Молдови й Румунії (зокрема, до міст Бухареста або Констанці). У вищеназваних країнах українців зустрічають волонтери інших благодійних організацій, надають консультації і першу необхідну допомогу. Якщо евакуйована людина маломобільна, її транспортують саме за тою адресою, куди їй потрібно.

Особи, що вже перебувають в Одесі й потребують евакуації за межі України, можуть записатися на евакуаційний рейс до кордону з Молдовою за номером:

+38 063 364 33 18

Громадяни, що перебувають у Миколаєві, Херсоні, Харкові, Дніпрі або Запоріжжі й планують виїхати до Румунії або Молдови, можуть скористатися спочатку евакуаційними рейсами ADRA Ukraine з вищеназваних міст до Одеси, подавши заявку за номерами гарячої лінії з евакуації:

+38 050 572 04 07
+38 067 203 62 48

Графік роботи лінії — з 09:00 до 18:00.

Інші новини:

Інші новини: