Категорія: НовиниОпубліковано: 07.07.2022

Post title getting code

Станом на сьогодні гуманітарна допомога від ADRA Ukraine охоплює майже всю територію України, у тому числі — окуповані населені пункти. Благодійна організація турбується як про переселенців, що виїхали з окупованих територій, так і про мешканців, які знаходяться безпосередньо там та потребують підтримки. Незважаючи на складну ситуацію та нелегкі умови, команда ADRA Ukraine спільно з волонтерами спрямувала зусилля на реалізацію, зокрема, продовольчої та фінансової допомоги на окупованих територіях.

Фінансова допомога здійснюється у межах декількох проєктів, за час реалізації яких люди з окупованих населених пунктів Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей особисто отримали грошову підтримку. На даний час нам вдалося охопити більш ніж 10 000 осіб, і ця цифра кожного тижня зростає.

Продовольчу допомогу завдяки проєкту Hope for Ukraine вже отримали декілька тисяч осіб, серед яких жителі окупованих територій:
— Херсонської області (міста Херсон, Олешки, села і селища Молодіжне, Кізомис, Новотроїцьке, Білозерка, Ушкалка);
— Запорізької області (міста Василівка, Енергодар, села Підгірне, Скельки, Шевченка, Верхня Криниця, Лугове, Лісне, Жереб’янки);
— населених пунктів Донецької області.

Інші новини:

Інші новини: