Опубліковано: 09.10.2017Категорія: Новини

Якщо для людини підібрати неправильний розмір – стан здоров’я може погіршитися. Саме тому представники організації LDS Charities провели навчання для волонтерів з організації ADRA Ukraine та “Українські реформи”, які займатимуться розповсюдженням інвалідних візків в Україні.

Члени Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів зібрали кошти для закупівлі за кордоном інвалідних візків. Такий збір коштів проводять не вперше – цього року завдяки пожертвуванням вірян 600 українців з особливими потребами зможуть отримати у подарунок інвалідний візок.

LDS Charities – благодійна організація, яка діє при Церкві Ісуса Христа Святих Останніх Днів зайнялася закупівлею і передачею візків. Далі у співпраці з “Українськими реформами” та Адвентистським агентством допомоги та розвитку в Україні (ADRA Ukraine) обладнання поширять по всій території України. Перед цим у приміщенні Церкви Адвентистів сьомого дня на Подолі в Києві для волонтерів із різних куточків країни провели спеціальний дводенний тренінг, де на практиці вчилися правильно підбирати інвалідні візки. 21 людина отримала подарунок від організації вже під час тренінгу.

Іншу частину візків буде роздано найближчим часом. Якщо Ви або Ваші близькі мають потребу у новому інвалідному візку – пишіть viktoria.mykhalchuk@adra.ua.