Категорія: НовиниОпубліковано: 31.05.2024

Post title getting code

У місті Львові в ліцеї «Живе Слово» 28 травня педагоги навчального закладу та психологиня ADRA Ukraine спільно провели захід «Дитячі мрії», який був покликаний відновити психосоціальний стан дітей та їхніх батьків з числа найбільш вразливих категорій. У заході взяли участь 24 сім’ї (загалом близько 60 осіб), більшість з яких є переселенцями, що вимушено покинули свої домівки через воєнні дії. Програма «Дитячі мрії» відбулася в межах проєкту «Відновлення з любов’ю» за підтримки німецького представництва ADRA, Aktion Deutschland Hilft та Marienhöhe Schulzentrum, а також проєкту, що фінансується австралійським представництвом ADRA.

Протягом заходу батьки разом з дітьми якісно провели час, відвідавши три локації. На першій з них були спортивні ігри, естафети, змагання, на другій учасники займались рукоділлям — виготовляли вироби орігамі, на третій локації відбувся майстер-клас з сучасної української мови з елементами казкотерапії. Ведучими на всіх локаціях були педагоги ліцею «Живе Слово». До них доєдналася психологиня ADRA Ukraine Катерина Зінчак, яка майстерно вплела у заняття з мови елементи психотерапії. Учасникам майстер-класу ведучі допомогли не тільки у вивченні української мови, а й у створенні казки про свою мрію, що мало терапевтичний ефект. На заході панувала атмосфера прийняття, любові, радості.

Проєкт «Відновлення з любов’ю» за підтримки німецьких партнерів у травні добіг кінця, а проєкт, що фінансується австралійським представництвом ADRA, розпочав свою роботу. Таким чином до заходу «Дитячі мрії» в ліцеї «Живе Слово» долучилися обидва проєкти.

Інші новини:

Інші новини: