Post title getting code

Минулого тижня відкрили ще один соціальний маршрут від ADRA Ukraine, реалізований у співпраці з Ukraine Humanitarian Fund. Двадцять третього червня відбувся перший рейс за цим маршрутом у Степненській громаді Запорізького району Запорізької області.

На сьогодні у Степненській сільській територіальній громаді проживає близько шести тисяч мешканців, з яких до півтисячі — внутрішньо переміщені особи, що були вимушені покинути свої домівки внаслідок бойових дій.

«Після 24 лютого транспортне сполучення у частині віддалених сіл нашої громади повністю відсутнє, — розповідає сільський голова В’ячеслав Любименко, — тому цей проєкт є для нас дуже вчасним. Місцеві мешканці та переселенці зможуть відвідувати соціальні служби, лікарню, аптеки, магазини».

«Ми з чоловіком — переселенці, покинули рідну домівку, — з сумом у голосі ділиться 64-річна Валентина, — дякуючи добрим людям, в нас є дах над головою. Рахуємо кожну копійку. Треба оформити документи, укласти декларацію з лікарем… Тож безкоштовний рейс для нас — просто подарунок. Дякуємо ADRA за допомогу».

Станом на 24 червня 2022 року ADRA Ukraine забезпечує безперебійне курсування 27 соціальних маршрутів в шести громадах Донецької, Запорізької та Харківської областей. З лютого цього ж року у межах проєкту до безпечних місць евакуювали 2 852 особи, доступ до життєво необхідної інфраструктури надали 4 027 особам.

Опубліковано: 30.06.2022

Інші новини:

Інші новини: