Категорія: НовиниОпубліковано: 17.04.2024Перегляди: 249

Post title getting code

У місті Миколаєві у філії №15 Центральної міської бібліотеки ім. М. Л. Кропивницького 9 квітня відбулося відкриття креативного хабу «Спільна мова». Цей хаб створений благодійним фондом МЕТА «Від спільного бачення – до спільних дій» у співпраці з бібліотекою. Проєкт реалізується за сприяння благодійної організації ADRA Ukraine у межах програми «Підтримка ініціатив громад» та за фінансування Міністерства закордонних справ Данії (DANIDA). Робота хабу сприятиме організації спільного дозвілля родин, психологічного розвантаження, розвитку творчих здібностей дітей і підлітків, їх батьків, користувачів бібліотеки.

Креативний хаб є багатофункціональним простором з різними локаціями, а саме: виставковою, освітньою, творчою, мультимедійною зонами. Ірина Бояр, координаторка програми «Підтримка ініціатив громад» ADRA Ukraine, пояснює: «Ми хотіли підтримати мешканців саме цього мікрорайону, тому що він є найвіддаленішим в місті. Через низьку вартість житла тут дуже багато мешканців з різних міст, переселенців. І оскільки діти наразі навчаються онлайн, хотілося підтримати створення такого простору, де діти зможуть проводити своє дозвілля».

У день відкриття хабу «Спільна мова» фахівці Норвезької народної допомоги, група гуманітарного розмінування, провели для юних відвідувачів інструктаж з правил мінної безпеки, використовуючи книги з тематичними коміксами, квестами, розмальовками. Також відбувся майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки «Янгол», який провела Ольга Тарасова, майстриня культурно-мистецької асоціації «Артспокуса».

Хаб розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Казарського, 3-А. Бібліотека працює щодня крім неділі й понеділка.
Контактний телефон: (0512) 30-46-25.

Відео про відкриття хабу «Спільна мова»:

 

Інші новини:

Інші новини: