Post title getting code

У межах проєкту ADRA Ukraine за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини (German Federal Foreign Office — GFFO) відбулася чергова серія психологічних тренінгів у Полтаві та Житомирі, присвячених таким темам:

• «Тіло – моя опора» – тренінг для жінок від 30 до 65 років, присвячений взаємозв’язку тілесного та психічного, реакціям тіла в стресових ситуаціях. Практична частина була спрямована на освоєння повсякденних простих вправ на стабілізацію емоційного стану через роботу з тілом.

• «Страх, тікай з дороги» –тренінг для дітей від 4 до 15 років, яким запропонували намалювати свої страхи та в процесі обговорити їх з психологом. У кінці заняття маленьким учасникам дозволили зробити з малюнками все, що заманеться. Тим самим відбулося знищення не лише аркушів, а й усвідомлення того, що страху можна позбутися.

• «Взаємопідтримка та саморегуляція в період війни для підлітків з числа внутрішньо переміщених осіб» – у процесі заходу учасники навчились активних методів саморегуляції та емоційного заспокоєння. Психологи надали підліткам рекомендації щодо протидії панічним проявам.

Загалом психологічну допомогу у форматі групових тренінгів та індивідуальних консультацій уже отримали сотні людей, яким складно самостійно впоратися з травматичним досвідом, отриманим внаслідок війни.

Крім того, цей проєкт охоплює такі напрями, як надання фінансової допомоги, соціальні перевезення, евакуація тощо.

Попередній запис на безкоштовну консультацію за номером: +38 095 276 04 91

Опубліковано: 23.12.2022

Інші новини:

Інші новини: