Категорія: НовиниОпубліковано: 20.09.2017

Post title getting code

У п’ятницю, 13 вересня, у Cелидовому відбувся тренінг для медичних працівників про сучасні погляди на грудне вигодовування в умовах надзвичайних ситуацій. Це вже третій заключний тренінг, що був організований дитячим фондом UNICEF Ukraine за останні два тижні для медпрацівників лікарень, що знаходяться у населених пунктах вздовж лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях.

Цього разу восьмигодинний тренінг від доктора медичних наук Ольги Чернишової прослухали 11 медичних працівників із Селидового та Авдіївки.Вони вивчали теми про поводження з немовлятами, особливістю спілкування з батьками, слухали про проблеми, які можуть виникнути при вигодовуванні та шляхи до їх вирішення.
Ольга Чернишова є практикуючим спеціалістом та одночасно проректором з медичної роботи Донецького національного медичного університету і, як ніхто інший, розуміється на проблемах та досягненнях сучасної медицини у галузі вигодовування немовлят. По завершенню тренінгу всі слухачі отримали сертифікати.

Нагадаємо, перші два тренінги прослухали 38 медичних працівників із Маріуполя, Волновахи, Бахмута Торецька та Світлодарська. Дана серія тренінгів має розширити можливості жінок у містах вздовж лінії розмежування Донецької та Луганської області приймати інформовані рішення, що стосуються здоров’я і догляду за немовлятами і дітьми молодшого віку.

Інші новини:

Інші новини: