Категорія: НовиниОпубліковано: 06.06.2024

Post title getting code

У центрі захисту й підтримки ADRA Ukraine в м. Житомирі 5 червня відбувся тренінг на тему «Емоції та що з ними робити (психологічні навички саморегуляції з bodynamic вправами)» за участю психолога Юлії Залуцької. Зустріч, метою якої було відновлення внутрішньої рівноваги, відвідали четверо осіб, кожна з яких має свій травматичний досвід, пов’язаний з війною. Подія стала можливою завдяки підтримці Aktion Deutschland Hilft та німецького представництва ADRA у межах проєкту PEACE.

Учасниками тренінгу стали: переселенка з Луганської  області, що постраждала від війни, юний актор, чемпіонка світу з кікбоксингу «Піранья», яка є також дружиною військовослужбовця, та Світлана, яка виховує підлітка одна, бо тато загинув на війні.

Присутні вчилися краще розуміти свій емоційний досвід і досвід інших людей, розглядали принципи проживання емоцій, знайомилися з моделлю комунікації Bodyknot, виконували бодинамічні вправи.  Завдяки цій зустрічі учасники гармонізували свій баланс тіла і психіки, а згодом поділилися своїми відео-відгуками про тренінг.

Інші новини:

Інші новини: