Категорія: НовиниОпубліковано: 06.11.2017

Post title getting code

Перший із тренінгів в рамках проекту «Поліпшення управління, фандрейзингу та комунікації громадського суспільства в Україні» пройде з 8 по 10 листопада в Києві. Стратегічного менеджменту та принципів роботи у команді, базуючись на власному досвіді, навчатимуть тренери із Угорщини – провідні експерти з гуманітарної організації Hungarian Baptist Aid (Угорська Баптистська допомога).

  • Бела Сзілагі – експерт з міжнародних відносин та гуманітарної допомоги, віце-президент Угорської Баптистської Допомоги. Бела Сзілагі є віце-президентом Угорської Баптистської Допомоги, однієї з найбільших гуманітарних організацій в Угорщині. Він має близько 20 років досвіду у реалізації гуманітарних програм. Він розробив і здійснив багато соціальних, гуманітарних проектів та проектів розвитку, співпрацював з тисячами біженців та вимушених переселенців в Угорщині та десятках інших країн, включаючи Північну Корею, Афганістан, Камбоджу, В’єтнам, Гаїті, Косово, М’янму (Бірма) та Шрі-Ланку. Бела є доктором права і регулярним лектором курсів гуманітарної допомоги Університету Фордхам.

  • Чаба Лукач – журналіст та експерт з проблем конфлікту та гуманітарних питань, багаторічний волонтер та активіст Угорської Баптистської Допомоги. Чаба Лукач працює для Magyar Nemzet (Угорська Нація), однієї з найбільших щоденних газет в Угорщині. Він подорожував та звітував з більшості країн світу, беручи участь у найбільших гуманітарних катастрофах останніх 15 років і як репортер, і як волонтер. Чаба писав про такі країни, як Північна Корея, Куба, Болівія, описував десятки конфліктів і стихійних лих.

  • Девід Гал – експерт з міжнародних зв’язків та гуманітарної допомоги, директор міжнародних програм HBA (Hungarian Baptist Aid – Угорської баптистської допомоги, однієї з найбільших гуманітарних організацій в Угорщині). За 20 років досвіду розробив і реалізував багато соціальних, рельєфних проектів та проектів розвитку. Працював з тисячами мігрантів (біженців та вимушених переселенців) в Угорщині та інших країнах (Афганістан, Камбоджа, ДР Конго, Гаїті, Індія, Іран, Косово, Македонія, Малаві, М’янма (Бірма), Пакистан, Філіппіни, Румунія, Сербія і Чорногорія (Югославія), Шрі-Ланка та Південний Судан). Зараз працює над досягненням ступеня магістра міжнародної гуманітарної діяльності в Фордхемському університеті в Нью-Йорку та має ступінь бакалавра з міжнародних відносин. Як запрошений лектор викладав у М’янмі, Грузії, Вірменії, Іспанії та в декількох університетах Угорщини.

Нагадуємо, що тренінг “Стратегічний менеджмент та робота в команді” проводиться в рамках проекту «Поліпшення управління, фандрейзингу та комунікації громадського суспільства в Україні» за фінансової підтримки програми Вишеградського фонду та уряду Нідерландів, і є першим із семи тренінгів, що пройдуть в Україні в рамках цього проекту. Після завершення навчального циклу учасники, які продемонструють найкращу готовність, отримають можливість здійснити ознайомчий візит в одну з партнерських організацій у Словаччині, Чехії, Угорщині або Польщі.

Проект реалізовує 5 європейських партнерських організацій: ADRA Slovensko (Словаччина), PMM – Polish Medical Mission (Польща), ADRA Česká republika (Чеська Республіка), HBA – Hungarian Baptist Aid (Угорщина) та ADRA Ukraine (Україна).

Інші новини:

Інші новини: