Категорія: НовиниОпубліковано: 26.09.2018

Post title getting code

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Мешканці села Кримського випробували соціальний автобус ADRA Ukraine – першим рейсом відправились вирішувати свої нагальні питання у державних та інших установах смт. Новоайдару.

Жителів ізольованого Кримського зустрів голова Новоайдарської районної державної адміністрації Віктор Сергієнко та представники служби соціального захисту населення. Вони розпитали людей про їхні потреби та запевнили, що проблеми «кримчан» будуть вирішуватись оперативно та якісно. Так само як РДА вже п’ятий місяць допомагає мешканцям інших сіл Новоайдарського району: Лопаскіного, Лобачевого, Кряківки та Оріхово-Донецького, – де діють маршрути соціального транспорту ADRA Ukraine.

Безкоштовні поїздки за маршрутом с. Кримське – м.Новоайдар здійснюватимуться двічі на місяць, за попереднім замовленням. Можливі додаткові рейси за проханням партнерських організацій. Записатися на поїздку можна у керівництва Військово-цивільної адміністрації с. Кримського.

Допомога надається в рамках проекту «Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України», який реалізовує ADRA Ukraine та ADRA Deutschland за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1387″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1388″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1389″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

Інші новини:

Інші новини: