Категорія: НовиниОпубліковано: 16.11.2023

Post title getting code

У м. Києві в Лівобережному духовному центрі (вул. Микитенка, 20-а) 2 грудня о 18:00 відбудеться благодійний концерт, присвячений 30-літтю роботи в Україні благодійної організації ADRA (Адвентистського агентства допомоги та розвитку). Спеціальні гості концерту – народні артисти України Оксана Білозір та Віктор Павлік. Кошти, зібрані під час заходу, підуть на допомогу жителям Херсонщини, постраждалим від війни. Благодійний проєкт реалізовується спільно з Церквою адвентистів сьомого дня в Південному регіоні.

Крім спеціальних гостей у концертній програмі виступатимуть солісти Віталій Приймук, Міріам Тихоновська, Ліна Порхун, Володимир Пархоменко, пролунають твори у виконанні Київського камерного хору Церкви адвентистів сьомого дня.

Вхід вільний.

На кошти, зібрані під час концерту, планується закупити дрова для жителів Херсонської області, що допоможе їм зустріти зимовий період, оскільки в умовах війни мешканці цього регіону не можуть збирати дрова для опалення своїх будинків у лісі. Запити про таку допомогу від жителів Херсонщини неодноразово надходили на гарячу лінію ADRA Ukraine.

Благодійна організація ADRA Ukraine є частиною всесвітньої мережі Адвентистського агентства допомоги та розвитку (ADRA), яке здійснює свою діяльність у понад 130 країнах світу. ADRA International заснована в 1956 році як один з підрозділів Церкви адвентистів сьомого дня (АСД) і має консультативний статус при Економічній і соціальній раді ООН.

ADRA Ukraine офіційно зареєстрована та реалізує гуманітарні проєкти, починаючи з 1993 року. В умовах війни в Україні організація за підтримки іноземних донорів надає допомогу вразливим категоріям населення, серед яких, насамперед: переселенці та їхні сім’ї, діти-сироти, вихованці дитячих будинків та притулків, пацієнти лікарень, неповноправні особи і люди пенсійного віку. Напрями, за якими надається допомога нужденним: продовольча, фінансова, психологічна, юридична допомога, забезпечення водою, евакуація до більш безпечних місць, прихисток, підготовка до зимового періоду та інші.

Від початку повномасштабного вторгнення допомогу від ADRA Ukraine уже отримали понад 10 мільйонів українців.

Інші новини:

Інші новини: