Post title getting code

Проект розпочався ще у червні, та днями 160 студентів завершать “Програму професійного навчання та розвитку підприємництва для вимушених переселенців, які проживають у Дніпропетровській області” і офіційно стануть спеціалістами 8 напрямків:

– менеджер з продажів;
– бухгалтерський облік + програма 1С: Бухгалтерія;
– перукар-універсал;
– майстер манікюру й педікюру;
– покрій та шиття одягу (а також дизайн одягу);
– кухар (основні страви, кухні Світу);
– графічний дизайнер (дизайн друкованої продукції, логотипів, промо-акцій);
– веб-дизайнер.

Навчання проходить у Дніпрі, Каменському, Новомосковську та Синельниковому – вперше у Дніпропетровській області. Студентам, які проживають за межами Дніпра, організатори компенсовують дорожні витрати. Для зручності також було створено 25 груп, заняття яких проходять в різний час доби – згідно з можливостями студентів.  До процесу задіяно 6 навчальних агентств. А вибір спеціальностей базувався на побажаннях майбутніх студентів і результатах моніторингу ринку праці.

Для переселенців із територій, де досі триває збройний конфлікт, такий проект допомагає знайти новий сенс життя, знайти себе і розпочати займатися улюбленою справою.

Чотиримісячне безкоштовне навчання супроводжується консультаціями психологів, психологічними та професійними тренінгами, консультаціями щодо працевлаштування та підприємництва. Також студенти проходять стажування і можуть отримати гранти на придбання професійного обладнання. Окрім цього студентів чекають цікаві неформальні зустрічі за чашкою чаю.

Після завершення навчання кожен учасник проекту отримає сертифікат та диплом.

Просимо великий та середній бізнес активно запрошувати випускників на роботу – всі вони різного віку і з різним професійним досвідом, та всіх поєднує велике бажання працювати.

Навчання, психологічні та професійні тренінги проходять у Дніпрі, Каменському, Новомосковську та Синельниковому завдяки організації ADRA Ukraine – у співпраці з ADRA Polska та за підтримки МЗС Республіки Польща (Polska Pomoc). Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

3-logo-color-copy_

Опубліковано: 09.10.2017

Інші новини:

Інші новини: