Категорія: НовиниОпубліковано: 25.02.2019

Post title getting code

Днями Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з благодійною організацією АДРА Україна за фінансової підтримки уряду Німеччини в рамках проекту “Покращення стану систем децентралізованого водопостачання у Волноваському, Нікольському, Мар’їнському та Мангушському районах Донецької області” виконали установку водонапірної вежі Рожновського за 215 тисяч гривень в селищі Максимівка, де наразі мешкають 670 чоловік.

Стара водонапірна вежа, котрій майже 30 років, була єдиною на все село та знаходилася в аварійному стані. Ремонти вже не давали результатів, тому що щоразу з’являлися нові тріщини. Як наслідок вежа була непридатною для забезпечення потреб населення у водопостачанні. Тож представники місцевої влади подали заявку на отримання допомоги в рамках нашого проекту та з нетерпінням очікували на результат.

Команда спеціалістів Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та АДРА Україна відвідала селище задля оцінки стану вежі та було прийнято рішення замінити зношену водонапірну вежу на нову. Таким чином, з метою налагодження водопостачання в Максимівці була встановлена новесенька водонапірна вежа Рожновського об’ємом 25 кубічних метрів.

 

 

Інші новини:

Інші новини: