Post title getting code

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Якуб Достал із Чеської Республіки та Маргарита Оласінська-Харт з Польщі базуючись на власному досвіді розповіли учасникам тренінгу “Робота з волонтерами” про те, як правильно підбирати та як мотивувати волонтерів.

Перш за все, експерти наголосили на тому, що для роботи з волонтерами потрібно створити та підтримувати певну систему. Програма підготовки, оцінка діяльності, постійний зворотній зв’язок – це те, що обов’язково має бути присутнім у роботі з волонтерами. Окрім цього, як вважають тренери, важливо при цьому допомогти волонтерам уникнути професійного вигорання, а також при цьому самим працівникам організації вбрегти себе від перенапруження.

Учасники тренінгу також вчилися проводити співбесіди з волонтерами, визначали проблемні моменти у роботі з волонтерами у своїх організаціях та шукали шляхи їх вирішення.

Нагадаємо, що “Робота з волонтерами” 5-ий тренінг в рамках проекту “Посилення менеджменту, фандрейзингу та комунікації громадянського суспільства в Україні”, який реалізовує 5 партнерських організації – ADRA Slovensko (Словаччина), PMM – Polska Misja Medyczna / Polish Medical Mission (Польща), ADRA CZ (Чеська Республіка), HBA – Baptista Szeretetszolgálat (Угорщина) та ADRA Ukraine (Україна) за фінансової підтримки програми Вишеградського фонду та уряду Нідерландів.

В рамках проекту планується провести також тренінг “Практики та підходи соціальної роботи” (23-25 квітня) та тренінг “Кризовий менеджмент” (29-31 травня) за участі європейських екпертів.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”530″ img_size=”medium” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”532″ img_size=”medium” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”534″ img_size=”medium” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”528″ img_size=”medium” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”535″ img_size=”medium” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”533″ img_size=”medium” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Більше фото за посиланням тут.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Опубліковано: 10.04.2018

Інші новини:

Інші новини: