Post title getting code

Триває реалізація проєкту ADRA Ukraine у співпраці з UNICEF, завдяки якому, зокрема, здійснюється доставка питної води в регіони, де внаслідок бойових дій зруйнована система водопостачання або існує гостра потреба в питній воді для населення. Так, близько 125 000 літрів води отримали мешканці таких населених пунктів як Мар’їнка, Дружківка, Ізюм, Кривий Ріг, а також деокупованих громад Херсонської області. Крім того, в Закарпатську та Донецьку області доставили ємності для води на 300 і 1 000 літрів, завдяки чому охопили 2 000 бенефіціарів. У Донецьку й Миколаївську області додатково надали таблетки для очищення води.

У межах проєкту також реалізували допомогу у вигляді генераторів електроенергії, які поступили в розпорядження місцевих адміністрацій в міста Ірпінь, Костянтинівку, Бахмут.

Ще одним напрямом проєкту є розповсюдження гігієнічних наборів. Така допомога вже надійшла в 13 областей України (у тому числі в деокуповані громади Херсонської області) для 28 237 осіб. У більшості з цих областей наразі мешкає велика кількість вимушено переміщених осіб. Серед них Чернівецька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Харківська, Київська, Миколаївська та інші.
Вразливі верстви населення отримали:
– гігієнічні набори, що складаються с засобів особистої гігієни та побутової хімії;
– підгузки для дітей;
– набори для людей з інвалідністю (підгузки для дорослих, вологі серветки тощо);
– гігієнічні набори першої необхідності та інше.

Опубліковано: 14.12.2022

Інші новини:

Інші новини: