Категорія: НовиниОпубліковано: 30.12.2022

Post title getting code

Проєкт був спрямований на надання підтримки населенню України, яке постраждало від воєнних дій, та охоплював такі області: Донецьку, Луганську, Запорізьку, Херсонську, Київську, Житомирську, Сумську, Чернігівську, Харківську, Дніпропетровську.

Загалом 17 096 220 грн виплатили 2 567 особам. Виплати здійснювалися в розмірі 6 660 грн на три місяці для однієї особи.

***
Серед людей, які отримали допомогу — Олена Марченко з Маріуполя, яка поділилася з нами своєю історією.

Олена приїхала до Києва з родиною 16 квітня. Вони евакуювалися великою родиною, що складається з шести осіб, після того як загорівся їхній дім.
Також Марченки взяли з собою дівчинку, доньку своїх знайомих. Батько дівчинки залишився в Маріуполі зі своїми батьками, бо не хотів їх полишати одних, проте вже незабаром він перестав виходити на зв’язок.

«Ми думали, що в 2014 році на декількох вибухах все закінчиться. Ми сподівалися на це навіть на початку повномасштабної війни», — розповідає Олена.

До Києва родина приїхала з мінімальним запасом грошей, тож вони звернулись до ADRA Ukraine по фінансову допомогу. Вона прийшла дуже швидко, завдяки чому родина змогла орендувати житло в столиці.

Сама Олена не вперше чує про таку благодійну організацію. Ще в далекому 2014-му вона чула, що ADRA доставляє питну воду в ті регіони України, де проблеми з водопостачанням. Тоді багато людей жили в прифронтових селах, доступу до питної води не було.

«Я знаю цю організацію, бо вона дуже допомагає нужденним людям, — каже Олена. — Ми також вдячні за вашу допомогу і сьогодні. Бо стукали у всі двері і за шість місяців, на жаль, ніхто нам не відповів. Лише ADRA Ukraine».

Інші новини:

Інші новини: