Категорія: НовиниОпубліковано: 14.08.2018

Post title getting code

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Майже місяць тривали ремонт та чистка свердловини у с. Вільному Волноваського району Донецької області, пробурену тут ще 21 рік тому. Протягом останніх 8 років свердловина не використовувалася через проблеми з якістю води – осад білого кольору. За 8 років якість води зі свердловини ще більше погіршилася та збільшилася концентрація солей у воді, пити таку воду було небезпечно.

У процесі ремонту було встановлено нову робочу колону меншого діаметру з нижнім фільтром та ізольовано верхній фільтр свердловини, через який вода набувала білого кольору.

На початку серпня свердловину було запущено та взято всі необхідні аналізи. Вода тепер прозора та питної якості, осад відсутній.

Зі свердловин Вільненської сільської ради водою також забезпечуються соціальні установи населених пунктів Равнопіль, Іванівка, Кирилівка, Новоандріївка, Новоалексіївка, Діанівка, Миколаївка, Новоігнатівка, Новоселівка-1 та Новоселівка-2. Таким чином, загальна кількість споживаючих тепер вже чисту воду нараховує 4 319 осіб!

Ремонт та чистку свердловини здійснено в рамках проекту «Вдосконалення умов у децентралізованій системі водопостачання у Волноваському районі, Нікольському районі, Мар’їнському районі та Мангуському районі Донецької області», який реалізовує ADRA Ukraine у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1204″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1205″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1207″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1208″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row]

Інші новини:

Інші новини: