Категорія: НовиниОпубліковано: 29.08.2018Перегляди: 1210

Post title getting code

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Розпочав курсувати ще один безкоштовний автобус, за маршрутом с. Бердянське – м. Маріуполь.

Відтепер щосереди 130 мешканців Бердянського (Широкинської с.р.) можуть щотижня безкоштовно їздити до Маріуполя, аби вирішувати тут свої нагальні проблеми та питання. Допомагати їм у цьому на наше прохання погодилося керівництво Департаменту соціального захисту населення у Маріуполі. 

  • – Відправлення з с. Бердянського о 7:30.
  • – Відправлення з м. Маріуполя о 12:00.

Попередньо записатися на поїздку можна у диспетчера, контакти якого можна знайти на оголошеннях по місцях або у місцевих органів влади.

Допомога надається в рамках проекту “Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України”, який реалізовує ADRA Ukraine та ADRA Deutschland за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1275″ img_size=”medium” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1274″ img_size=”medium” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row]

Інші новини:

Інші новини: