Post title getting code

В рамках проекту, який реалізує АДРА Україна, здійснює свою діяльність соціальний транспорт – безоплатні автобуси. Для людей, які проживають в «ізольованих» населених пунктах уздовж лінії розмежування, це єдина можливість отримати соціальні, медичні та інші життєво необхідні послуги.

З огляду на нові обмеження надані Кабінетом Міністрів України, щодо пасажирських перевезень ми вносимо зміни до роботи безоплатного транспорту.

Разом із Міністерством закордонних справ Німеччини та представниками місцевої влади у Донецькій та Луганській областях ми оновлюємо розклад перевезень, та розроблюємо правила які зроблять перевезення безпечними для пасажирів і водіїв.

Враховуючи рекомендації місцевої влади, у відповідних районах відбудеться зменшення кількості маршрутів та кількості людей, які можуть одночасно перебувати в автобусі.

Оновлений розклад з’явиться на нашому сайті. Слідкуйте за нашими новинами та бережіть себе і своїх близьких!

Безоплатні перевезення здійснюються в рамках проекту “Інклюзивний доступ до психосоціальної підтримки, захисту та питного водопостачання для людей, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України/ на лінії розмежування”, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Опубліковано: 06.04.2020

Інші новини:

Інші новини: