Post title getting code

Проєкт екстреної продовольчої допомоги постраждалому населенню України активно реалізується за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP) та ADRA Ukraine. Минулого тижня в місті Одеса волонтери почали видавати громадянам продуктові набори. В події взяли участь представники гуманітарних організацій WFP, ADRA Ukraine, а також телеканалів «Надія», CNL та інших.
Продуктовий набір складається з рису, макаронних виробів, соняшникової олії, м’ясних консервів та інших продуктів. Він розрахований на місяць та має загальну вагу 17,5 кг. За тиждень в Одеській області роздали 376 таких наборів.

У рамках проєкту триває ще один напрямок допомоги — роздача хліба тим, хто потребує. Сумська, Чернігівська, Полтавська, Одеська та Запорізька області отримують тони свіжого хлібу щоденно. Допомога надходить до міських адміністрацій, соціальних центрів, лікарень, центрів допомоги переселенцям та волонтерських центрів. Хліб також доставляють у найвіддаленіші населені пункти, куди допомогу привозять вкрай рідко.

Минулого тижня продовольча допомога надійшла ще в дві області – Миколаївську та Київську, де люди отримали макаронні вироби та соняшникову олію.
Загалом у Миколаєві роздали 46 731 тону продуктів. А у Київській області – 23,9 тон.

Опубліковано: 03.05.2022

Інші новини:

Інші новини: