Категорія: НовиниОпубліковано: 06.07.2022Перегляди: 1828

Post title getting code

Щодня та щохвилини — кожен волонтер та працівник ADRA Ukraine.

З перших днів воєнного конфлікту ми докладаємо максимум зусиль та надаємо допомогу постраждалим та нужденним у ці нелегкі часи. Ми співчуваємо до глибини душі кожному, кого торкнулися страшні події та новини. Та незважаючи ні на що, ми продовжуємо працювати. Сьогодні ми надаємо допомогу в таких напрямах: евакуація та транспортна допомога, роздача продуктових наборів і медикаментів, надання засобів особистої гігієни, фінансова, психологічна та інформаційна підтримка.

Від початку бойових дій вже близько двох мільйонів людей отримали допомогу від ADRA Ukraine, і доки ви читаєте цей текст, ця цифра вже зросла. Лише уявіть: щодня сотні українських сімей втрачають близьких людей, щохвилини 55 українських дітей стають біженцями. Кожного дня ми бачимо сотні поранених душ, скалічених доль та поламаних життів.

Іноді нам не вистачає часу в добі, вільних рук та операторів, аби відповісти всім, хто до нас звертається. Але ми робимо все можливе, щоб допомоги кожному, хто цього потребує. Бо віримо і знаємо: змінюючи одне життя, ми змінюємо весь світ!

Звернутися по допомогу можна за телефонами гарячої лінії ADRA Ukraine:
+38 (067) 333 17 52
+38 (093) 170 67 39
+38 (050) 615 57 50

Або перейти на офіційному сайті www.adra.ua за прямим посиланням в один з чат-ботів у Viber або Telegram та повідомити про свою проблему.

Інші новини:

Інші новини: