Категорія: НовиниОпубліковано: 03.05.2023

Post title getting code

У межах проєкту за підтримки Ukraine Humanitarian Fund мешканці Київської, Дніпропетровської, Харківської та Донецької областей продовжують отримувати допомогу з відновлення житла від ADRA Ukraine.

Зокрема, протягом квітня 2023 року організація реалізувала наступні активності в регіонах.

📍Київська область: видали сертифікати на придбання будівельних матеріалів. Так, 13 домогосподарств отримали сертифікати на проведення легких ремонтів, 9 домогосподарств — на ремонти середньої складності на загальну суму 1 384 500 грн. Також організація розпочала ремонтні роботи в семи багатоквартирних будинках.

📍Дніпропетровська область: розпочали ремонтні роботи в п’яти прихистках для ВПО. Завершили встановлення металопластикових вікон у селі Мар’янське. Загалом допомогу отримали 52 домогосподарства.

📍Харківська область: видали 91 сертифікат для постраждалих внаслідок бойових дій домоволодінь у смт Пісочин. Розпочали ремонтні роботи у трьох прихистках для ВПО. Видали будівельні матеріали для 35 постраждалих під час бойових дій домогосподарств у с. Черкаська Лозова й с. Лісове Харківської області.

📍Донецька область: розпочали роботи з встановлення металопластикових вікон у с. Сидорове Краматорського району Донецької області для 40 домогосподарств. Проводяться ремонтні роботи у прихистку для ВПО у м. Покровськ. Завершили видачу 390 тонн паливних брикетів для мешканців Святогірської громади Донецької області.

📍Запорізька область: мешканці багатоквартирних будинків, які постраждали від ракетного удару в місті Запоріжжя 22 березня цього року, отримали сертифікати на придбання будівельних матеріалів на загальну суму 2 044 500 грн.
Надана допомога є особливо важливою для мешканців прифронтових регіонів, житло яких постраждало внаслідок бойових дій. Також завдяки проєкту покращуються умови проживання у прихистках людей, які вимушено залишили свої домівки.

Інші новини:

Інші новини: