Категорія: НовиниОпубліковано: 29.12.2022Перегляди: 1724

Post title getting code

За підтримки фонду UHF Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine здійснюється проєкт «Допомога протягом зимового періоду 2022–2023 рр. у Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Харківській областях».

В межах проєкту була надана допомога населенню прифронтових громад Дніпропетровської та Донецької областей:

• Доставили калориферні печі булер’яни в цілях створення трьох пунктів обігріву для мешканців Зеленодольської громади Дніпропетровської області. Завдяки облаштуванню цих пунктів мешканці громад зможуть уникнути екстрених ситуацій під час опалювального сезону.
• За запитом Торецької військово-цивільної адміністрації (Донецька область) надали печі булер’яни для Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Торецька.
• Надали допомогу в підготовці приміщень для пунктів обігріву, які будуть розташовуватися в будівлях сільських амбулаторій у смт Північному, м. Залізному, смт Щербинівці та смт Нью-Йорку Донецької області. Забезпечення пунктів обігріву в громаді є надзвичайно важливим, оскільки у зв’язку з постійними ракетними обстрілами в громаді немає води, газопостачання та центрального опалення, а стан електропостачання в критичному стані.
• Завершили адресну доставку паливних брикетів у домогосподарства Святогорської громади Донецької області. Усього в регіоні видали 124 тонни твердого палива для 124 господарств.

Інші новини:

Інші новини: