Категорія: НовиниОпубліковано: 02.05.2024Перегляди: 136

Post title getting code

У м. Києві в Лівобережному духовному центрі (вул. Микитенка, 20-а) 11 травня о 18:00 відбудеться благодійний концерт, присвячений Дню матері. Організатором заходу є благодійна організація ADRA Ukraine (Адвентистське агентство допомоги та розвитку в Україні). Спеціальні гості концерту – заслужена артистка України, телеведуча, співачка Анжеліка Рудницька та народний артист України, співак, поет, композитор Анатолій Матвійчук. Кошти, зібрані під час концерту, будуть використані на підтримку прихистка, де проживають українці, які втратили свій дім через обстріли, або ж втекли з окупованих територій.

Також для відвідувачів співатимуть: Нікіта Ісаков, Леся Лупулишена, Віталій Приймук. Родзинкою вечора буде виступ Київського духового оркестру Церкви адвентистів сьомого дня.

Вхід вільний.

Нагадаємо, що завдяки минулому благодійному концерту в Києві, організованому ADRA Ukraine, який відбувся 2 грудня 2023 року, вдалося зібрати загалом 162 800 гривень. Тоді спеціальними гостями виступили народні артисти України Оксана Білозір та Віктор Павлік. Кошти, зібрані під час і після грудневого концерту, пішли на закупівлю дров для жителів Херсонщини, постраждалих від війни.

Долучитися до збору коштів на підтримку прихистку для переселенців можна за цим посиланням:
https://www.adra.ua/donate/

Інші новини:

Інші новини: