Категорія: НовиниОпубліковано: 13.05.2024Перегляди: 88

Post title getting code

Благодійний концерт, присвячений Дню матері, організований благодійною організацією ADRA Ukraine (Адвентистським агентством допомоги та розвитку в Україні), відбувся у м. Києві 11 травня. Перед аудиторією Лівобережного духовного центру столиці, що зібрав понад 400 глядачів, виступили спеціальні гості — заслужена артистка України, телеведуча, співачка Анжеліка Рудницька та народний артист України Анатолій Матвійчук, а також інші солісти й духовий оркестр. Під час заходу зібрали 51 739 гривень для підтримки прихистка «Гармонія» в Дніпропетровській області, де проживають близько 80 переселенців, переважно люди пенсійного віку, які втратили свій дім через обстріли, або ж покинули житло через окупацію. Пожертви від небайдужих людей продовжують надходити.

У концерті пролунали пісні, присвячені темі материнства, образу матері в українській культурі, а також твори на духовну тематику. Крім спеціальних гостей, їх виконали солісти Нікіта Ісаков, Леся Лупулишена, Віталій Приймук та інші. Родзинкою вечора став виступ Київського духового оркестру Церкви адвентистів сьомого дня під керівництвом Володимира Чіпчара.

Анжеліка Рудницька розповіла про свій волонтерський досвід. За її словами, немає нічого сильнішого за любов. «Нам треба більше любити одне одного і більше любити нашу країну. Бог є любов. Хто може перемогти Бога?», — сказала вона, закликаючи робити все, щоб Україна була сильною і щасливою. Народний артист України Анатолій Матвійчук побажав присутнім бути джерелом добрих слів і вчинків для свого оточення, а для цього, наголосив він, треба самим черпати натхнення й сили у Творця.

Під час заходу керівник ADRA Ukraine Леонід Рутковський розповів про діяльність благодійної організації, а пастор Володимир Боровий помолився за українських матерів. Відвідувачі Храму Лівобережного почули від ведучих концерту Сергія Степанюка та Марії Бокової розповідь про прихисток, для якого проводиться збір коштів, і звіт про підсумки минулого благодійного заходу.

Нагадаємо, що завдяки минулому благодійному концерту в Києві, організованому ADRA Ukraine, який відбувся 2 грудня 2023 року, вдалося зібрати загалом 162 800 гривень. Тоді спеціальними гостями виступили народні артисти України Оксана Білозір та Віктор Павлік. Кошти, зібрані під час і після грудневого концерту, пішли на закупівлю дров для жителів Херсонщини, постраждалих від війни.

Відеозапис благодійного концерту «Молитва матері» 11 травня 2024 року:
https://www.youtube.com/watch?v=oWq1wN6VKDM

Долучитися до збору коштів на підтримку прихистку для переселенців можна за цим посиланням:
https://www.adra.ua/donate/

Інші новини:

Інші новини: