Категорія: НовиниОпубліковано: 02.08.2022

Post title getting code

Тридцять першого липня в Києві психологи ADRA Ukraine провели ще одну з запланованих зустрічей для батьків та дітей у формі тематичного відпочинку. На зустрічі були присутні понад 100 осіб. Психологи підготували для дорослих квест під назвою «П’ять мов кохання». Також учасники відвідали лекторій під відкритим небом, де психологи провели міні-тренінги зі стабілізації емоційного стану, зняття тривожності та регуляції емоцій. Для дітей організували ігрову зону з аніматорами. Кожна дитина отримала солодкий приз.

Психологи зауважують, що такі заходи надзвичайно важливі сьогодні, вони допомагають відволіктися, розслабитися, отримати позитивні емоції від спільного проведення часу.

Лише за минулий тиждень у межах проєкту DANIDA психологічна допомога охопила 448 нових осіб, серед яких жінки, чоловіки, люди пенсійного віку та діти. Відбулися групові та індивідуальні зустрічі з тренінгами для жінок-переселенок зі сходу України, групові заняття для дітей з арттерапії «Чому емоції такі різні ?», лекції «Профілактика ПТСР», «Навички позитивного батьківства та ресурси під час війни». Співробітники проєкту провели семінари з циклу «Як знайти душевний спокій під час війни», вечір з психологом у зумі для учасників груп підтримки в Telegram. Також реалізували ютуб-трансляцію «Як змінити погані звички», провели тренінги на тему зняття емоціонального напруження з використанням арттерапії.
Загалом, від початку проєкту психологічну допомогу вже отримали понад 4 000 осіб.

Інші новини:

Інші новини: