Категорія: НовиниОпубліковано: 21.07.2023

Post title getting code

У межах проєкту GFFO за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та німецького представництва ADRA тривають безкоштовні соціальні рейси для мешканців Степненської громади Запорізького району Запорізької області. Маршрут охоплює шість населених пунктів, завдяки чому жителі отримують доступ до критичної інфраструктури. За увесь час, з жовтня 2022 року соціальним транспортом у цій громаді скористалися 3 224 особи.

Ця транспортна допомога надається благодійною організацією ADRA Ukraine на прохання Степненської сільської ради, територіальна громада якої налічує близько 6 тисяч осіб, а також стала прихистком для майже 400 переселенців. Через воєнні дії і близькість громади до лінії розмежування звичайне транспортне сполучення в цій місцевості порушене, тому постала потреба в безкоштовних соціальних рейсах. Вони відбуваються двічі на тиждень, у вівторок і четвер, їхній маршрут пролягає через села Степне, Шевченківське, Новостепнянське, Лежине, Наталівка, Ростуще.

У межах проєкту GFFO відбуваються також соціальні рейси в інших регіонах. Так, у Широківській громаді Запорізької області транспортна допомога охоплює 26 населених пунктів, з жовтня 2022 року перевезені 2 472 особи. В Апостолівській і Зеленодольській громадах Криворізького району Дніпропетровської області діють 9 соціальних рейсів для 18 населених пунктів, з жовтня 2022 року перевезені 6 679 осіб. Для 15 населених пунктів Нововоронцовської громади Херсонської області соціальні рейси запрацювали з грудня 2022 року, усього послугами транспорту ADRA там скористалися 3 617 осіб.

Інші новини:

Інші новини: