Категорія: НовиниОпубліковано: 20.04.2022

Post title getting code

Місто Чернігів та його околиці стали однією з територій, де відбуваються безперервні воєнні дії. Попри це, волонтери проєкту Hope for Ukraine доставили продукти та іншу гуманітарну допомогу в Чернігів та ряд населених пунктів області, а також продовжують здійснювати евакуацію бажаючих в безпечні місця.

Зокрема, минулого тижня до Чернігова прибув автобус з продуктами харчування, які розфасували та роздали тим, хто потребує. Окрім цього, допомогу отримали інші населені пункти Чернігівської області, а саме: села Вишеньки, Карильське, смт Понорниця, Короп, місто Мена. Продуктові та гігієнічні набори отримали близько 100 осіб. Більшість з них – люди літнього віку та постраждалі від воєнних дій. Їм роздали пакунки з курятиною, олією, крупами та овочами. Сім’ям з маленькими дітьми надали підгузки та дитяче харчування.

Команда Адвентистського агентства допомоги та розвитку в Україні (ADRA Ukraine) за підтримки телеканалу «Надія» у спільному проєкті Hope for Ukraine продовжує допомагати українцям, які опинились в кризовій ситуації.

Інші новини:

Інші новини: