Post title getting code

Проєкт ADRA Ukraine, що реалізується в співпраці з Всесвітньою продовольчою програмою ООН, безперервно надає продовольчу допомогу населенню України з квітня 2022 року.

Допомога містить розповсюдження продуктів харчування різного призначення, серед яких свіжий хліб, продуктові набори, дитяче харчування тощо. Волонтери дістаються навіть важкодоступних регіонів, територій, що перебувають під постійними обстрілами та мають зруйновану інфраструктуру.

Щодня допомога у межах проєкту сягає нових позначок. Так, за весь час нужденним роздали 14 591 109 буханок свіжого хліба. Роздачі проводилися в семи областях України, зараз відбуваються в Донецькій, Харківській та Запорізькій областях.

Також команда проєкту розповсюдила 175 324 наборів дитячого харчування.
Триває роздача й продуктових наборів різного призначення вагою від 12,5 до 20 кг. Загалом вже роздано близько 1 920 000 наборів.

Як стверджують координатори проєкту, люди дуже чекають на цю допомогу, адже в багатьох регіонах вона є вкрай важливою та життєво необхідною у зв’язку із критичною ситуацією в гуманітарній сфері.

На сьогоднішній день команда благодійної організації активно продовжує надавати допомогу жителям України у межах проєкту.

Опубліковано: 15.12.2022

Інші новини:

Інші новини: