Категорія: НовиниОпубліковано: 24.10.2023

Post title getting code

У Чернівцях діє прихисток «Місто Добра» — центр для дітей та жінок, які опинились в складних життєвих обставинах: постраждали від насилля та стали жертвами війни, хто потребує лікування та реабілітації, хто живе за межею бідності та прагне розвиватись заради своїх дітей. З липня цього року благодійна організація ADRA Ukraine надає фінансову допомогу цьому прихистку в межах проєкту LEAP за підтримки уряду Канади, що дозволяє мешканцям закладу отримувати харчування, комунальні блага, психологічну допомогу.

З моменту повномасштабного вторгнення «Місто Добра» стало прихистком для більше ніж 3 000 осіб, зараз тут проживає 320 підопічних. Серед них — три евакуйовані дитячі інтернати з Одеської та Миколаївської областей. На сьогодні це найбільший прихисток в Україні.

«Місто Добра» забезпечує кожного індивідуальною підтримкою, залежно від потреб: для дітей — розвиваючий простір, творчі та освітні заняття, повноцінне харчування, лікування, забезпечення одягом та втілення мрій. Для їхніх матерів — комплексна програма підтримки з супроводом психологів, юристів, менторів, експертів, які допоможуть скласти план реабілітації та якісного життя вже за межами прихистку.

Також в «Місті Добра» працює притулок для собак «Хвостики» та центр каністерапії: тут діти проходять реабілітацію під час занять з підготовленими собаками-терапевтами, а інші собаки отримують турботу й шанс знайти люблячу родину.

Зараз на черзі відкриття дитячого хоспісу та реабілітаційного центру, де діти з найважчими діагнозами проходитимуть лікування в затишних умовах за допомогою найсучаснішої техніки.

Інші новини:

Інші новини: