Категорія: НовиниОпубліковано: 30.11.2023

Post title getting code

Власниками генераторів стали Харківська міська поліклініка № 18 та Оскільський психоневрологічний інтернат, розташований в Харківській області. Благодійна організація ADRA Ukraine надала цю гуманітарну допомогу в межах проєкту MOFA за підтримки Уряду Японії.

З настанням холодів медичні заклади м. Харкова та с. Оскіл стали переживати нелегкі часи, адже перебої світла в Україні не дають про себе забути через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок бойових дій. Постійний холод та перепади світла стали чимось звичайним. Кожен день для лікарів та пацієнтів був своєрідним випробуванням, адже багато з них не могли довго перебувати в медичному закладі, де немає стабільного опалення та електрики.

На цей момент Харківська міська поліклініка № 18 та Оскільський психоневрологічний інтернат вже користуються наданими їм генераторами. Пацієнти та лікарі нарешті не отримують дискомфорту від перебування в цих медичних закладах. Тепер вони мають тепло та світло незалежно від того, чи є проблеми з електрикою в їхній місцевості.

Інші новини:

Інші новини: