Категорія: НовиниОпубліковано: 23.05.2022

Post title getting code

Тетяна – корінна мешканка Бахмута, проживала у місті вдвох з літньої матір’ю. Дев’ятнадцятого травня вони вирішили евакуюватися з рідного міста, хоча це рішення було непростим. Саме того тижня кількість обстрілів почала зростати щодня. Виїхала більшість друзів та знайомих. Жінки зрозуміли, що треба діяти.

«Дуже важко покидати рідний дім, де ми прожили стільки років, – розповідає Тетяна. – Але вже три дні снаряди гатять по Бахмуту, у мене в будинку тремтять вікна, тож залишатися занадто небезпечно. Про це, до речі, з усіх джерел лунали заклики нашої міської влади – просили евакуюватися. Знайома розповіла, що з міста можна виїхати безкоштовними евакуаційними рейсами від ADRA Ukraine. З Дніпра я планую їхати до своїх дітей у Запоріжжя. Хотілося б від щирого серця подякувати співробітникам організації за можливість потрапити до більш безпечного міста. Ви робите добру справу».

У рамках співпраці з Ukraine Humanitarian Fund станом на сьогодні персонал ADRA Ukraine перевіз понад півтори тисячі цивільних осіб, серед яких значна частина – люди з інвалідністю, маломобільні, багатодітні родини та інші уразливі верстви населення. Проєкт реалізується в тісній співпраці з органами місцевої влади, неурядовими організаціями та активістами на місцях.

Інші новини:

Інші новини: