Категорія: НовиниОпубліковано: 09.09.2022

Post title getting code

Одним із напрямів допомоги в межах проєкту ADRA Ukraine за підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН є забезпечення дитячим харчуванням діток від 6 до 23 місяців. За весь час реалізації цього напряму волонтери роздали 79 973 набори в 10 областях України, серед яких Донецька, Харківська, Запорізька, Миколаївська, Полтавська та інші. Станом на сьогодні волонтери також роздали: близько 1 000 000 продовольчих наборів, 10 046 037 буханок хліба. А також продовольчі сертифікати на суму 500 грн, з розрахунку три сертифікати загальною сумою 1 500 грн на одну людину. За час реалізації напряму видали 103 299 сертифікатів на суму 51 649 500 грн та охопили 34 433 осіб.

У межах евакуаційного напряму триває транспортування мирного населення з гарячих точок, перевезення людей з евакуаційного пункту в місті Запоріжжі, діють соціальні перевезення. Активно триває ще один вид допомоги — евакуація людей до Польщі. Безкоштовне транспортування за кордон можуть отримати люди, які знаходяться в небезпечних умовах, у гарячих точках або на окупованих територіях. Такими рейсами вже скористалися сотні людей з різних куточків України. Зокрема з Маріуполя, Херсонської та Донецької областей. Найближчий рейс відбудеться 12 вересня з міста Львова.

Успішно добігає кінця проєкт психологічної підтримки для дітей вразливих категорій за сприяння Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів, а також представництв ADRA Іспанії, Австралії та Данії. Головною метою проєкту було оздоровлення дітей переселенців та місцевих дітей вразливих категорій у двох дитячих таборах Закарпатської області. Завдяки співпраці місцевої влади та благодійної організації ADRA Ukraine допомогу отримали 364 дитини.

Напрям фінансової допомоги реалізується в межах одразу декількох проєктів. Наразі триває етап виплат грошової допомоги за схваленими заявками поточних проєктів. Станом на сьогодні понад 24 208 осіб вже отримали фінансову допомогу, що складає 161 225 280 грн загальної суми. Виплати тривають.

Інші новини:

Інші новини: