Категорія: НовиниОпубліковано: 21.05.2024

Post title getting code

Працівники канадського представництва ADRA відвідали з моніторинговим візитом міста України, в яких працюють психологи та психотерапевти проєкту LEAР, що реалізується за підтримки Уряду Канади та ADRA Canada.

Перша зустріч з бенефіціарами відбулася в київському офісі благодійної організації ADRA Ukraine. Представники Канади почули історії людей, що мають статус внутрішньо переміщених осіб, які втратили близьких людей на фронті, свої домівки. Це надзвичайно вразило гостей з Канади. Присутні розповідали про свої емоції, адже тренінг був саме на цю тему з використанням кульок, які відповідали емоціям людей. Усім, хто прибув з візитом з Канади, подарували жовто-блакитні сердечка, власноруч звʼязані групою бенефіціарів на згадку про щирих та відкритих людей з України.

Під час зустрічі в прихистку «Місто Добра» в Чернівцях, що є центром для дітей та жінок, які опинились в складних життєвих обставинах, адміністрація закладу вручила Подяку представникам ADRA Ukraine та ADRA Canada за підтримку прихистку. Жінки, що мешкають в в цьому закладі, поділилися своїми важкими історіями. Там же делегати відвідали новозбудований хоспіс для 20 важкохворих дітей. Тут безкоштовно приймають дітей з інвалідністю, малюків, які потребують особливої медичної турботи, мають порушення рухових функцій та дітей, яким необхідне паліативне піклування.

У транзитному прихистку у Львові — Центрі підтримки та захисту від благодійного фонду імені Бориса Возницького гості з Канади зустрілися із переселенцями із-під Бахмуту. Зараз львівський прихисток активно приймає людей із харківського та запорізького напрямків.

Інші новини:

Інші новини: