Категорія: НовиниОпубліковано: 29.03.2024

Post title getting code

У Конференц-холі міста Ірпеня Київської області 28 березня відбулася Церемонія відзнаки та подяки за допомогу у відбудові міста-героя Ірпінь «Кожна цеглина важлива». Під час церемонії, присвяченої другій річниці визволення міста, Подяку від Ірпінської громади отримала й благодійна організація ADRA Ukraine, яка брала участь у реконструкції пошкодженого житла в місті й надавала гуманітарну допомогу його мешканцям.

Захід був організований Ірпінською міською радою за сприяння Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та Комітету Верховної Ради України з питань державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. На церемонії були присутні дипломатичні представники інших країн, а також представники гуманітарних організацій.

Після звільнення Ірпеня на території міста ADRA Ukraine проводила ремонтні роботи в житлових будинках, що передбачали відновлення дахів, фасадні роботи, доставку будівельних матеріалів, ремонт котельні та облаштування прихистку для переселенців. Благодійна організація доставила до пунктів незламності два генератори. Крім цього, десятки сімей міста отримали сертифікати на будівельні матеріали.

Інші новини:

Інші новини: