Категорія: НовиниОпубліковано: 25.04.2023

Post title getting code

Тисячі осіб, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу цих людей розповідаємо читачам.
***
Людмила приїхала до прихистку ADRA Ukraine із Запорізької області, де вона проживала зі своєю дитиною, саме там їх застала війна. Коли розпочались бойові дії, стало важко — стабільної роботи немає, з житлом проблеми, а постійний страх та відчуття небезпеки не дозволяють жити як раніше. Крім того, дитина Людмили була налякана постійними повітряними тривогами та обстрілами, тому питання щодо евакуації було для жінки особливо гострим, враховуючи, що їхати не було куди.
Через інтернет Людмила дізналася про прихистки, які надає ADRA Ukraine, і вже зовсім скоро вони з дитиною поїхали на Закарпаття. Жінка дуже вдячна за такі гарні умови проживання, адже навіть не очікувала, що опинившись далеко від рідного дому, вони будуть проживати в комфорті. «Дякую, що даєте змогу моїй дитині відійти від того, що вона пережила, перебувати в безпеці та мати все необхідне для життя», — каже Людмила.
***
Пані Людмила отримала допомогу в межах проєкту за підтримки партнерів — мережі ADRA (представництв організації в Німеччині ADRA Deutschland e.V., Китаї ADRA China, Чехії ADRA CZ, Франції ADRA France, Італії ADRA Italia, Норвегії ADRA Norge, Португалії ADRA Portugal), а також ADRA International ADRA International.

Інші новини:

Інші новини: