Категорія: НовиниОпубліковано: 12.07.2023

Post title getting code

Тисячі осіб, що потребують допомоги, тисячі історій, які ми зустрічаємо, надаючи їм підтримку. Та з дозволу цих людей розповідаємо читачам.

***

Катерина Антонівна — корінна жителька села Запорізького, що на Дніпропетровщині. Бабуся проживає зі своїм чоловіком. Вони обидва пенсіонери та мають проблеми зі здоров’ям. Бабуся регулярно користується соціальними перевезеннями з її села до міста Апостолового, адже тільки там вона може придбати ліки для себе та свого чоловіка. Також Катерина Антонівна купує в місті продукти та може відвідати лікаря, бо деякі медикаменти продають лише за рецептом.

Бабуся вдячна за соціальні перевезення, які надає ADRA Ukraine за підтримки ADRA Korea. Корейські партнери передали маршрутний автобус для соціальних перевезень у межах проєкту за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та німецького представництва ADRA. Завдяки цим перевезенням Катерина Антонівна не боїться, що вони з чоловіком залишаться без життєво важливих медикаментів, адже водії приїжджають регулярно, маршрутний автобус від ADRA Ukraine є безкоштовним, тому кожен з них може поїхати в місто. Катерина Антонівна дуже вдячна за цю допомогу та піклування про кожного, навіть тих, хто живе в маленькому селі.

Інші новини:

Інші новини: